Hale magazynowe od producenta

Hale magazynowe od producenta

Hale magazynowe od producenta to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni na składowanie materiałów i urządzeń. Na indywidualne zamówienie klienta, przygotowujemy namioty magazynowe o szerokości boku do 40 m. Protan Elmark to lider na rynku z wieloletnim doświadczeniem – przy projektowaniu i budowie hal magazynowych wykorzystujemy najwyższej jakości materiały.

Hale magazynowe od producenta

Zalety procesu konstrukcji

Konstrukcja dachu jest zbudowana z profili aluminiowych lub stalowych w zamkniętym układzie kratownicowym. Dzięki temu, całoroczne hale magazynowe są odporne na warunki atmosferyczne.

Aby zapewnić najlepsze użytkowanie w czasie zimy, wzmacniamy ściany boczne i szczytowe blachą trapezową lub płytą warstwową z izolacją.

Magazynowe hale namiotowe to pełna mobilność – w przypadku zmiany siedziby firmy, istnieje możliwość demontażu obiektu.

Dodatkowe wyposażenie

Producent hal magazynowych przygotował również szeroki wybór elementów dodatkowego wyposażenia. W korzystnej cenie można doposażyć magazynową hale namiotową w:

  • system wentylacji,
  • ogrzewanie, oświetlenie,
  • dodatkowe wejścia.

Zanim zdecydują się na Państwo na zakup używanej hali magazynowej, zachęcamy do zapoznania się z korzystnym cennikiem hal magazynowych!

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni